Про підприємство

Історія підприємства

Комунальне  підприємство «Міськсвітло» створене у 1963 році наказом МЖКГ УРСР № 251 від 17 липня 1963 р. з метою забезпечення освітлення вулиць, парків та скверів міста Рівне.

Перший наказ по підприємству було видано 02 вересня 1963 року,  який і є днем народження підприємства.

      За період робочої діяльності підприємства, змінювалися люди, змінювалась техніка, але одне залишилось незмінним: необхідність освітлення вулиць, парків, скверів. За весь  період капітально  відремонтовано, реконструйовано та побудовано освітлення на багатьох вулицях міста.

      В 1994 році була розроблена  програма, в якій передбачалася заміна старих світильників на нові з лампами ДНаТ. 

      Комунальне підприємство «Міськсвітло» – це злагоджений  колектив, який використовує в своїй діяльності сучасні моделі виробничих відносин з поєднанням оптимальних старих традицій, що дає можливість забезпечувати надійну та якісну роботу зовнішнього освітлення вулиць скверів  і т.д. І найвищою нагородою для колективу є те, щоб кожен мешканець міста побачив роботу колективу і відчув гордість за  всіх тих, хто доклав зусиль  на покращення освітлення міста.

Переваги підприємства “Рівнеміськсвітло”

На сьогоднішній день управління мережами зовнішнього освітлення – складний технологічний комплекс управління і контролю мереж.

      Для  зв’язку між пристроєм ПУ та пристроями КП, які встановлюються в шафах освітлення використовується сучасний GSM канал зв’язку.

      Обладнано комп’ютерною технікою диспетчерський пульт та всі підрозділи підприємства.

      Автопарк підприємства укомплектовано спецавтотранспортом, який постійно оновлюється.

    На підприємстві функціонує профілакторій ремонту автомобілів, мийка автомобілів з замкнутим колом води, побутові приміщення, сушка, спортивний куточок, працює  міні-котельня і т.д.

      Відпрацьована система фінансового заохочення та виплати матеріальної допомоги працівниками.

За досягнені успіхи в роботі в 2004 році підприємство нагороджено Дипломом „Провідне підприємство України в номінації „Житлово-комунальне господарство”. 2007 рік –  у загальноміському рейтингу популярності «Гордість міста» в номінації «Кращий колектив комунального господарства»  визнано комунальне підприємство «Міськсвітло».  В 2009 та 2010 роках  підприємство визнано кращим державним комунальним підприємством України. В 2011 році  з нагоди Всесвітнього дня охорони праці підприємство нагороджено пам’ятною відзнакою «За безпечну працю 2011 року». В 2012 році Національним рейтингом якості товарів України підприємство відзначено «Зіркою якості».

         В 2013 році  за результатами загальнодержавної рейтингової програми з нагородження кращих комунальних та державних підприємств за офіційними звітними економічними та соціальними показниками 2012-2013 року  підприємство зайняло 1-е місце в Україні за сумою 2-х номінацій фінансово-господарської діяльності і отримало офіційний статус «Комунальне підприємство року 2013».

         В 2013 році підприємство визнано переможцем у загальноміському рейтингу популярності «Гордість міста» в номінації «Кращий колектив комунального господарства».

      В 2015 році  Союзом  Національних бізнес-рейтингів проведено загальнодержавний фінансово-економічний аналіз діяльності підприємств України. За результатами  рейтингування підприємство посіло:

      Золото рейтингу серед підприємств України у номінації «Показники масштабів виробництва та платоспроможності»;

      – Золото рейтингу серед підприємств Рівненської області у номінації «Показники масштабів виробництва та платоспроможності».

      За досягнення високих результатів присвоєно статус  «Державне/комунальне підприємство року» та «Лідер галузі 2015».

У лютому 2021 року на підприємстві був створений новий підрозділ: Служба  по обслуговуванню світлофорних об’єктів.

Основна діяльність

Предметом діяльності Підприємства є здійснення у встановленому законом порядку всіх видів діяльності, які відповідають меті його створення і не заборонені законодавством України.

Основними видами діяльності Підприємства є:

– утримання та обслуговування зовнішнього освітлення міста Рівного;

– поточний та капітальний ремонт, реконструкція мереж зовнішнього освітлення;

– будівництво нових мереж;

– обслуговування світлофорних об’єктів;

– обслуговування зовнішнього освітлення територій підприємств і організацій інших відомств;

– виконання будівельно-монтажних робіт;

– технічне обслуговування, капітальний ремонт святкової ілюмінації;

– виконання електровимірювальних робіт в електроустановках і випробовування захисних засобів;

– здійснення збирання, зберігання, транспортування та здачі на переробку відпрацьованих ртутьвмісних ламп;

– надання різного роду платних послуг фізичним та юридичним особам; перевезення по замовленню інших юридичних і фізичних осіб;

– виготовлення і реалізація промислової продукції і напівфабрикатів;

– торговельно-посередницька діяльність;

– інвестиційна діяльність;

– надання автомобілів в оренду;

– інші види діяльності, що не заборонені законодавством України.

Окремими видами діяльності Підприємство може займатися тільки на підставі спеціального дозволу (ліцензії). Перелік видів діяльності, що підлягають ліцензуванню, а також порядок одержання дозволу (ліцензії) для здійснення такої діяльності встановлюються законодавством України.

фотоюхименко2
Комунальне підприємство «Міськсвітло» - це злагоджений колектив, який використовує в своїй діяльності сучасні моделі виробничих відносин з поєднанням оптимальних старих традицій. Облікова кількість штатних працівників підприємства – 57 чол. Більшість з них працює тривалий проміжок часу та володіє кількома спеціальностями, має відповідну освіту і всі необхідні дозволи, тобто, в будь-який час може замінити відсутнього спеціаліста на тій чи іншій ділянці. В розпорядженні підприємства вся техніка, яка потрібна для виконання електромонтажних робіт, обслуговування електромереж та світлофорних об’єктів – автокран, автовишки різних типів, автомобільний транспорт, зварювальне обладнання.
Юхименко Олексій В'ячеславович, директор підприємства.

Наш колектив

фотоюхименко

Олексій Юхименко

Директор підприємства
фото грищук

Віталій Грищук

Головний інженер
фото оксана пижик

Оксана Пижик

Начальник служби по обслуговуванню світлофорних об’єктів
фото микола власюк

Микола Власюк

Механік автотранспортної дільниці
rivne-city

Василь Кожемякін

Начальник дільниці експлуатації