23 Гру Монтаж панелей і усунення наслідків негоди: звітуємо про виконані роботи
Ділимося з вами результатами роботи працівників КП “Міськсвітло” за минулий тиждень:
відремонтували 8 світильників;
відновили 47 світлоточок;
усунули 46 пошкоджень, коротких зімкнень в мережах;
перетягнули 180 м проводів;
демонтували 10 світильників і прожекторів;
відремонтували дві металоконструкції (кронштейни);
провели монтаж 65 м проводів;
здійснили монтаж 14 світильників;
змонтували дві металоконструкції;
налагодили один пристрій дистанційного керування та контролю мережами зовнішнього освітлення;
відремонтували два контактори (по вул. О. Пчілки та В. Дивізії);
провели обрізку гілля 15 дерев в смт Квасилів, по вул. Залізнична, вул. Нова, вул. Набережна;
здійснили розбір демонтованого обладнання (траверси) – 10 шт.; демонтованих голих проводів АС – 950 м; демонтованих світильників – 51 шт.;
провели монтаж сонячних панелей на СО (вул. Кулика і Гудачека, 8, Біла – Млинівська) – 2 шт.;
здійснили монтаж та підключення БРЖ (блоків резервного живлення) на вул. Грушевського – У.Самчука, Грушевського – Б.Хмельницького, Київська (обл.лікарня) – 3 шт.;
замінили лічильник обліку на перехресті вул. Соборна – Старицького;
усунули наслідки негоди (відремонтували світлофорні секції) на світлофорних об’єктах по вул. Київська 19, Київська – Д.Галицького, Безручка – пров. Фабричний;
відремонтували звуковий оповіщувач по вул. Ст. Бандери – Севастопольська.
Нагадаємо, цілодобово чергує аварійно-відновлювальна бригада КП “Міськсвітло”. Ви можете повідомити про несправності у роботі вуличного освітлення чи світлофорів міста за номером +380 67 434 12 63 (цілодобово).
Реалізовано за кошти платників податків.