Які роботи виконали працівники «Міськсвітло» минулого тижня

Які роботи виконали працівники «Міськсвітло» минулого тижня

Минув черговий продуктивний тиждень і ми підсумовуємо його результати.

Так, працівники КП “Міськсвітло” Рівне виконали такі роботи:

🔸відремонтували 55 світлоточок;

🔸усунули 23 пошкодження, короткі зімкнення у мережах;

🔸перетягнули 70 м проводів;

🔸демонтували металеву опору на вул. Відінській;

🔸провели ремонт 65 світильників;

🔸розібрали 94 світильники;

🔸провели монтаж 18 світильників;

🔸розібрали 32 траверсів та 400 м проводів;

🔸налагодили 4 пристрої дистанційного керування та контролю мережами зовнішнього освітлення;

🔸відремонтували чотири та провели монтаж трьох металоконструкцій;

🔸провели монтаж 12 м кабелю у кронштейнах;

🔸замінили два контактори;

🔸очистили 7 опор від реклам та оголошень;

🚦відремонтували контролер світлофорного обєкта на вул. Грушевського – Б. Хмельницького;

🚦відновили пішохідну стійку на вул. Карнаухова – Кн. Гальшки;

🚦провели монтаж та комплектацію восьми щитів блоків резервного живлення світлофорних об’єктів;

🚦замінили кнопку виклику світлофора на вул. Кулика і Гудачека – Кн. Острозького.

Нагадаємо, цілодобово чергує аварійно-відновлювальна бригада КП “Міськсвітло”. Ви можете повідомити про несправності у роботі вуличного освітлення чи світлофорів міста за номером +380 67 434 12 63 (цілодобово).

Реалізовано за кошти платників податків.