24 Кві Як проходили квітневі будні у Міськсвітлі
Від початку робочого тижня працівники КП “Міськсвітло” Рівне плідно попрацювали💪
💡 Усунені пошкодження на трансформаторних підстанціях у кількості – 5 шт;
💡 Фарбування кронштейнів та опор вуличного освітлення по вул.:
- Гетьмана П.Скоропадського;
- Грушевського;
- майдан Незалежності;
- смт Квасилів вул. Індустріальна. 💡 Відбулася заміна старих світильників на нові LED ,а також замінено голий провід на новий СІП, у смт Квасилів по вул.Індустріальній; 💡 Обрізка гілля по вул.Соборній 404. 🚦Миття та фарбування світлофорних об’єктів по вул.:
- Набережна – пр. Миру;
- Набережна – Сагайдачного.
🚦 Заміна лампових світлофорів на нові LED у кількості – 2 шт по вул. Р.Шухевича – Богоявленська
🚦Вул. Генерала Безручка – пр-кт Фабричний було проведено ремонтні роботи по заміні кабельної мережі та аварійної стійки.



