Як проходили квітневі будні у Міськсвітлі

рівнеміськсвітло фото 2024

Як проходили квітневі будні у Міськсвітлі

Від початку робочого тижня працівники КП “Міськсвітло” Рівне плідно попрацювали💪
💡 Усунені пошкодження на трансформаторних підстанціях у кількості – 5 шт;
💡 Фарбування кронштейнів та опор вуличного освітлення по вул.:

  • Гетьмана П.Скоропадського;
  • Грушевського;
  • майдан Незалежності;
  • смт Квасилів вул. Індустріальна. 💡 Відбулася заміна старих світильників на нові LED ,а також замінено голий провід на новий СІП, у смт Квасилів по вул.Індустріальній; 💡 Обрізка гілля по вул.Соборній 404. 🚦Миття та фарбування світлофорних об’єктів по вул.:
    • Набережна – пр. Миру;
    • Набережна – Сагайдачного.
      🚦 Заміна лампових світлофорів на нові LED у кількості – 2 шт по вул. Р.Шухевича – Богоявленська
      🚦Вул. Генерала Безручка – пр-кт Фабричний було проведено ремонтні роботи по заміні кабельної мережі та аварійної стійки.