23 Тра Робочі бригади протягнули самоізольований провід та усунули наслідки потужних вітрів
Понеділок розпочали в активній робочій фазі. Бригада працівників КП “Міськсвітло” Рівне в подвійному робочому складі провели монтаж проводів по вул.Пересопницькій. За даною адресою, робітники підприємства протягнули самоізольований провід.
Світлофорна бригада розпочала понеділок з ліквідації аварійних наслідків, що були спричинені стихійними погодніми умовами та потужним вітром.
Роботи проведені на світлофорних об’єктах на наступних перехрестях міста:
– вул.Соборна-Чорновола ![]()
– вул.Шухевича-Кн.Володимира![]()
– вул.Шухевича-Богоявленська ![]()
– вул.Д.Галицького-Ст.Бандери ![]()
